کد خبر : 208882
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 آذر 1402 - 22:15

معتبرترین آموزشگاه خیاطی مهرشهر کرج

معتبرترین آموزشگاه خیاطی مهرشهر کرج

  آموزشگاه‌های خیاطی مکانی مناسب برای افزودن مهارت به افراد علاقه‌مند به طراحی دوخت هستند. این مراکز با هدف ترویج هنر طراحی دوخت در میان افراد تاسیس می‌شوند و دوره‌های پرباری را برای علاقه‌مندان برگزار می‌کنند. در میان آموزشگاه خیاطی مهرشهر کرج؛ آکادمی هنر پارس یک مرکز کامل و جامع در حوزه طراحی لباس و

 

آموزشگاه‌های خیاطی مکانی مناسب برای افزودن مهارت به افراد علاقه‌مند به طراحی دوخت هستند. این مراکز با هدف ترویج هنر طراحی دوخت در میان افراد تاسیس می‌شوند و دوره‌های پرباری را برای علاقه‌مندان برگزار می‌کنند. در میان آموزشگاه خیاطی مهرشهر کرج؛ آکادمی هنر پارس یک مرکز کامل و جامع در حوزه طراحی لباس و دوخت و الگوسازی به شمار می‌رود. در این مرکز کلیه متد ‌های آموزشی به وسیله بهترین استادن در محیطی وسیع انجام می‌شود. این مرکز دارای بخش‌های مختلفی از قبیل کارگاه، سالن مجهز به پروژکتور و کلاس‌هایی برای طراحی روی پارچه است. 

ویژگی آموزشگاه خیاطی ایده آل

بسیاری از افرادی که قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند، به دنبال آموزشگاهی با تعداد ثبت نام بالا هستند. در حالی که این تنها کافی نیست. یک آموزشگاه خیاطی خوب باید بتواند از نظر اساتید آنچنان قوی باشد که نیازهای یک هنرجو را به‌طور کامل مرتفع کند. همچنین باید آموزش‌های خود را طبق سرفصل های آموزشی ارائه دهد و از پراکنده گویی بکاهد. 

یکی دیگر از ویژگی‌های یک آموزشگاه خوب ارائه مدرک معتبر به هنرجویان است که بتوانند با استفاده از آن وارد بازار کار شوند. همچنین قیمت مناسب شهریه یک آموزشگاه نقش مهمی در تصمیم گیری برای انتخاب آن دارد. 

تمامی این موارد گفته شده را در آکادمی هنر پارس می توان یافت که به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس کشور شناخته شده است.

برای مشاوره رایگان و بازدید از شعب آکادمی پارس تهران و کرج با شماره های زیر در تماس باشید.

آکادمی پارس شعبه کرج: ۰۲۶۳۲۵۰۵۲۰۵

آکادمی پارس شعبه تهران: 

۶۶۵۶۵۹۵۰-۶۶۵۶۵۹۴۰

دوره های حضوری و غیر حضوری در آموزشگاه خیاطی پارس 

خوشبختانه آموزشگاه‌ خیاطی پارس با هدف ترویج این هنر و روانه کردن بسیاری از افراد مستعد به بازار کار تاسیس شده‌ است و امکان آموزش غیر حضوری را نیز اضافه کرده اند تا به میزان زیادی از موانع بعد مسافتی بکاهد و آموزش در سراسر ایران برای هم‌وطنان ارائه دهد. آکادمی پارس برای رفاه هنرجویانی که قصد دارند به صورت حضوری هم از شهرهای دیگر در دوره ها شرکت کنند خوابگاه هایی با قیمت مناسب در نظر گرفته تا با شرکت در دوره های خیاطی و طراحی لباس حضوری و غیر حضوری به یک فرد ماهر تبدیل شوند.

معرفی آکادمی هنر پارس؛ مجهزترین و معتبرترین آموزشگاه خیاطی مهرشهر کرج

آموزشگاه هنر پارس، یک مرکز طراحی لباس معمولی نیست؛ در این مرکز طراحی دوخت و لباس به صورت کاملا پیشرفته و با متد روز تدریس می شود.. این مرکز علاوه ‌بر اینکه در کرج معتبرترین آموزشگاه‌‌ه طراحی دوخت محسوب می‌شود در سطح ایران هم حرفی برای گفتن دارد و با اختلاف لقب بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس ایران را نیز ازآن خود کرده است. آکادمی هنر پارس اولین دپارتمان آموزشی در حوزه تدریس طراحی لباس پیشرفته و خیاطی با متد پیشرفته مولر در کشور است. جالب است بدانید که آموزش‌هایی که در این مرکز انجام می‌شود براساس نیاز روز جامعه و یا هدف بازار کار هنرجویان انجام می‌شود. 

مزایای شرکت در کلاس‌های دوره آموزشی آکادمی هنر پارس

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آموزشی آکادمی هنر پارس، فرایند آموزش گام به گام است. بسیاری از هنرجویانی که وارد این آکادمی می‌شوند توانایی انجام ساده‌ترین طراحی‌ها را ندارند؛ اما پیشرفت آن‌ها پس از پایان دوره شگفت‌انگیز است. دوره‌ها به‌صورت مقدماتی تا پیشرفته همه روزه برگزار می‌شوند. 

پس از پایان دوره به تمامی هنرجویان آموزشگاه پارس مدرک بین المللی ارائه می‌شود. کیفیت دوره‌ها آن‌چنان بالاست که بسیاری از هنرجویان درخواست دوره‌هایی تکمیلی را می‌دهند. 

وجود اساتید باتجربه در این آکادمی باعث ترفیع کیفیت آموزشی این مرکز می‌شود و همچنین باعث به اشتراک گذاری این تجربه با هنرجویان خواهد شد. 

 

پشتیبانی ۵ ساله آکادمی هنر پارس

بسیاری از ایرادها و مشکلات هنرجویان در هنگام آموزش مشخص نمی‌شود و معمولا در زمان کار کردن آشکار می‌شوند. در این زمان هیچ چیز مثل یافتن استادکار و دریافت مشاوره و رفع اشکال از او نیست. فرقی نمی‌کند در کدامیک از دوره‌های این آکادمی شرکت می‌کنید؛ شما پس از اتمام دوره خود تا ۵ سال سرویس پیشتیبانی رایگان دریافت می‌‌کنید. این به‌این معنی است که شما تا ۵ سال می‌توانید آموزش رایگان از آکادمی هنر پارس دریافت کنید. علاوه بر این امکان شرکت در ورکشاپ ها و تور های بازدید از کارخانه جات پوشاک و مزون های معتبر تا ۵ سال به صورت رایگان فراهم بوده و این به شما کمک میکند تا بیشتر با صنعت مد و فشن و نا گفته های آن آشنا شوید.

آکادمی هنر پارس، معرف شما برای ورود به بازار کار

یکی از دغدغه‌های اصلی افراد، پس از اتمام دوره پیدا کردن مرکزی معتبر برای همکاری در آن است. آکادمی هنر پارس به‌دلیل ارتباطات گسترده خود با مراکز تولیدی پوشاک و برندهای مختلف مانند برند بادی درس (body dress) می‌تواند شما را در حوزه کاریابی راهنمایی کند. آکادمی پارس که با هدف رفع مشکل کاریابی بسیاری از افراد مستعد در زمینه طراحی لباس و دوخت تاسیس شده‌ است و در این زمینه مشاوره‌هایی ارزشمند و رایگان را در اختیار هنرجویان قرار می‌دهد. 

انواع دوره‌های برگزار شده در آکادمی هنر پارس

فرقی نمی‌کند با چه سطحی از سواد آکادمیک در حوزه طراحی دوخت وارد این آموزشگاه می‌شوید. این مرکز دوره‌هایی را مطابق با زمان، دانش، مهارت، سلیقه و انتخاب شما، برایتان برگزار می‌کند. در این دوره‌ها، سلسه مراتب آموزشی از ساده به دشوار به خوبی رعایت شده است. این دوره‌ها در سه دسته کلی آموزش الگوسازی و دوخت، آموزش طراحی مد و لباس و آموزش تزئینات لباس برگزار می‌شوند. هر کدام از این ۳ رشته‌ شامل دوره‌های دیگری در حیطه تخصصی خود است. جالب است بدانید که دوره‌های این آکادمی به صورت حضوری، نیمه حضوری و غیرحضوری(آنلاین) برگزار می‌شود و شما می‌توانید بسته به انتخاب خود یکی از انوع آموزش‌ها را انتخاب کنید.

شعبه‌های آکادمی هنر پارس 

آکادمی هنر پارس مرکزی است که روز به روز پیشرفت‌ها و افتخارات جدیدی را در حوزه خیاطی و طراحی دوخت در سطح بین المللی دریافت می‌کند. همین موضوع باعث پررونق شدن این آکادمی و توسعه کاری آن می‌شود. اکنون دو شعبه از این آکادمی در کرج و تهران با تمام تجهیزات آماده خدمت رسانی به هموطنان است. در هر دو شعبه این مرکز تمامی دوره‌ها به صورت فوق تخصصی و به کمک تکنولوژی نوین طراحی دوخت برگزار می‌شود. 

  • آدرس شعبه تهران: پارس تهران، میدان انقلاب، بعد از جمالزاده شمالی، ابتدای خیابان والعصر، انتهای بن بست علیخانی، پلاک ۱۲، طبقه اول، دوم، سوم
  • آدرس شعبه کرج: پارس کرج، عظیمیه، بلوار ۴۵ کاج( بلوار بسیج)، بعد از چهارراه نیک نژادی، به سمت بلوار استقلال، ساختمان آرین، پلاک ۱۶۸، همکف تجاری
  • برای مشاوره رایگان و بازدید از شعب آکادمی پارس تهران و کرج با شماره های زیر در تماس باشید.
  • آکادمی پارس شعبه کرج:

۰۲۶۳۲۵۰۵۲۰۵

  • آکادمی پارس شعبه تهران:

۶۶۵۶۵۹۵۰-۶۶۵۶۵۹۴۰

سخن پایانی

امروزه هنر خیاطی و طراحی دوخت در میان جوامع بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد زیادی برای راه اندازی یک کسب و کار پر سود و ورود به صنعت مد و لباس به دنبال یک آموزشگاه خوب هستند تا درقبال وقت و هزینه ای که صرف می کنند یک آموزش با کیفیت در اختیاز آنها گذاشته شود. در میان آموزشگاه خیاطی مهرشهر کرج، آکادمی هنر پارس یکی از پیشرفته‌ترین مراکز آموزشی در زمینه خیاطی و طراحی دوخت است. این مرکز با ارائه خدمات پشتیبانی ۵ ساله، مدرک بین المللی به همراه تضمین ورود به بازار کار و اساتید باتجربه باعث اعتماد هنرجویان به اعتبار و کیفیت این مرکز می‌شود. 

  • آکادمی پارس شعبه کرج:

۰۲۶۳۲۵۰۵۲۰۵

  • آکادمی پارس شعبه تهران:

۶۶۵۶۵۹۵۰-۶۶۵۶۵۹۴۰

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دانلود آهنگ جدید

زيرنويس ناشنوايان زنده

خرید رپورتاژ اختصاصی با قیمت ارزان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح